Patroni:XIX PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

ZAKOŃCZYŁA SIĘ XIX EDYCJA NASZYCH TARGÓW. I TYM RAZEM ZARÓWNO WYSTAWCY JAK I KLIENCI NIE ZAWIEDLI . DZIĘKUJEMY SPONSOROM ,KTÓRYCH W TEJ EDYCJI BYŁO WYJĄTKOWO WIELU. WSPANIAŁA SUKNIA ŚLUBNA OD SALONU CATHERINE, PIERŚCIONEK Z BRYLANTAMI OD ATELIER ATHENA CZY 10.000ZŁ NA ZAKUP MIESZKANIA OD FIRMY JAZ-BUD TO TYLKO WISIENKI NA TORCIE !
DZIĘKUJEMY ZESPOŁOWI MARIALL ZA WSPANIAŁĄ OPRAWĘ MUZYCZNĄ I SZKOLE TAŃCA TWIST ZA PRZEPIĘKNE WYSTĘPY PAR TANECZNYCH. JEDNYM SŁOWEM DZIAŁO SIĘ :)
NA KOLEJNĄ ,TYM RAZEM OKRĄGŁĄ XX EDYCJĘ ZAPRASZAMY JUŻ 3 GRUDNIA PONOWNIE DO BIAŁOSTOCKICH SPODKÓW

XVII PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

XVII EDYCJA PODLASKICH TARGÓW ŚLUBNYCH PRZESZŁA DO HISTORII JAKO ,CO STWIERDZILI ZGODNIE WSZYSCY WYSTAWCY,JEDNA Z NAJLEPSZYCH WŚRÓD WSZYSTKICH DOTYCHCZASOWYCH
PRZEWINĘŁO SIĘ MNÓSTWO LUDZI ,A PRAWIE SETKA WYSTAWCÓW WSPANIALE SIĘ ZAPREZENTOWAŁA.
KLIMAT RESTAURACJI RECEPTURA PODNIÓSŁ JESZCZE BARDZIEJ PRESTIŻ IMPREZY.
ATRAKCJI NIE BRAKOWAŁO I WIELU WSPANIAŁYCH NAGRÓD UFUNDOWANYCH PRZEZ NASZYCH WYSTAWCÓW .
KTO NIE BYŁ NIECH ŻAŁUJE
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE, XVIII TARGI JUŻ W PIERWSZĄ NIEDZIELĘ GRUDNIA, A NA RAZIE ZAPRASZAM DO GALERII ZDJĘĆ  I OBEJRZENIA FILMU Z NASZEJ IMPREZY.
https://youtu.be/9o_51KbRMQ4

XV PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

ZAKOŃCZYŁA SIĘ XV - JUBILEUSZOWA EDYCJA NASZYCH TARGÓW. POGODA DOPISAŁA,A FREKWENCJA BYŁA NAJWYŻSZA W HISTORII. KOMPLET WYSTAWCÓW POSTARAŁ SIĘ O TO BY NA NASZEJ IMPREZIE NIE ZABRAKŁO DOSŁOWNIE NICZEGO CO POTRZEBNE JEST PRZY ORGANIZACJI ŚLUBU I WESELA. PRZED LOKALEM ZAPREZENTOWAŁY SIĘ WSPANIAŁE POJAZDY ŚLUBNE A W KONKURSACH ROZLOSOWALIŚMY SETKI WARTOŚCIOWYCH NAGRÓD . DZIĘKUJEMY GŁÓWNYM SPONSOROM - FIRMIE JAZ-BUD I YUNIVERSAL PODLASKI ZA VOUCHERY WARTE KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁ NA ZAKUP MIESZKAŃ. WARTO WYRÓŻNIĆ SALONY COUTURE I  LA MERIEE ZA WSPANIAŁE POKAZY SUKIEN ŚLUBNYCH I WIZYTOWYCH. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UCZESTNICTWO I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE TARGI JUŻ 6 GRUDNIA 2015R.

https://www.youtube.com/watch?v=1Uy0Q8A0ni8&feature=youtu.be


XVI PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

XVI PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

XVI EDYCJA NASZEJ IMPREZY PRZESZŁA DO HISTORII. POGODA JAK NA GRUDZIEŃ WYJĄTKOWO DOPISAŁA. NIE ZAWIEDLI TEŻ KLIENCI . ROZDALIŚMY WIELE WSPANIAŁYCH NAGRÓD I  VOUCHERÓW  Z WIELKIMI RABATAMI NA PRODUKTY I USŁUGI NASZYCH WYSTAWCÓW. NA UWAGĘ ZASŁUGIWAŁO  STOISKO DIAMENTOWEGO ŚLUBU ,KTÓRE OTRZYMAŁO WYRÓŻNIENIE ZA NAJŁADNIEJSZĄ PREZENTACJĘ . OBEJRZELIŚMY WSPANIAŁE POKAZY SUKIEN ŚLUBNYCH (LA MARIEE,COUTURE), WYSTĄPIŁY GWIAZDY PODLASKIEJ SCENY MUZYCZNEJ, A NA DESER POCZAROWALIŚMY RAZEM Z ŁUKASZEM GRANTEM. JEDNYM SŁOWEM ATRAKCJI NIE BRAKOWAŁO. PRZYJEMNIE BYŁO POPATRZEĆ NA UŚMIECHNIĘTE TWARZE ZARÓWNO WYSTAWCÓW JAK I ODWIEDZAJĄCYCH. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ I RELACJI TV ,ORAZ NA KOLEJNĄ, XVII JUŻ EDYCJĘ PODLASKICH TARGÓW ŚLUBNYCH W NIEDZIELĘ 3 KWIETNIA 2016 PONOWNIE DO BIAŁOSTOCKICH SPODKÓW.
RELACJA TV:
https://www.youtube.com/watch?v=IYONIuzzaqM

XIV PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

KOLEJNA EDYCJA PRZESZŁA DO HISTORII. POGODA JAK NA GRUDZIEŃ WYJĄTKOWO DOPISAŁA. NIE ZAWIEDLI TEŻ KLIENCI . MIMO WPROWADZONEGO PO RAZ PIERWSZY PŁATNEGO WSTĘPU NIE ZMNIEJSZYŁA SIĘ ICH LICZBA. ROZDALIŚMY WIELE WSPANIAŁYCH NAGRÓD M.IN. PIERŚCIONEK Z BRYLANTEM UFUNDOWANY PRZEZ ATELIER ATHENA, ZAPROSZENIA NA SYLWESTRA I BALE KARNAWAŁOWE DO LAWENDOWEGO ZAKĄTKA,SIÓDMEGO NIEBA,HOTELU LEŚNY CZY TEŻ DO SPA W DWORZE CZARNECKIEGO. PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ CZOŁOWYM PODLASKIM DEVELOPEROM ZA UFUNDOWANIE VOUCHERÓW PO 10.000ZŁ KAŻDY NA ZAKUP MIESZKANIA W JAZ-BUDZIE I YUNIVERSALU PODLASKIM. ROZDALIŚMY TEŻ SUKNIE ŚLUBNE I WIZYTOWE (EXCLUSIVE) ORAZ WIELE VOUCHERÓW NA ICH ZAKUP Z WIELKIMI RABATAMI. NA UWAGĘ ZASŁUGUJE PREZENT OD DIAMENTOWEGO ŚLUBU WARTOŚCI 2000ZŁ !!! PRAKTYCZNIE KAŻDY Z WYSTAWCÓW COŚ UFUNDOWAŁ ,TAKŻE LOSOWANIA NAGRÓD TRWAŁY AŻ DO KOŃCA IMPREZY. OBEJRZELIŚMY WSPANIAŁE POKAZY SUKIEN ŚLUBNYCH (CATHERINE, CYMBELINE), WYSTĄPIŁY GWIAZDY PODLASKIEJ SCENY MUZYCZNEJ, PODZIWIALIŚMY WSPANIAŁE POKAZY TAŃCA ZUMBY W WYKONANIU DZIEWCZYN Z RIO FITNESS I NA DESER POCZAROWALIŚMY RAZEM Z ŁUKASZEM GRANTEM. JEDNYM SŁOWEM ATRAKCJI NIE BRAKOWAŁO. PRZYJEMNIE BYŁO POPATRZEĆ NA UŚMIECHNIĘTE TWARZE ZARÓWNO WYSTAWCÓW JAK I ODWIEDZAJĄCYCH. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ I RELACJI TV ,ORAZ NA KOLEJNĄ, XV JUŻ EDYCJĘ PODLASKICH TARGÓW ŚLUBNYCH W NIEDZIELĘ PALMOWĄ CZYLI 29 MARCA 2015 PONOWNIE DO BIAŁOSTOCKICH SPODKÓW.

www.youtube.com/watch?v=wqX6zxWxP5M