Patroni:


XXI PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

XXI EDYCJA PODLASKICH TARGÓW ŚLUBNYCH PRZESZŁA DO HISTORII JAKO , CO STWIERDZILI ZGODNIE  WYSTAWCY, JEDNA Z NAJLEPSZYCH WŚRÓD WSZYSTKICH DOTYCHCZASOWYCH
PRZEWINĘŁO SIĘ MNÓSTWO LUDZI ,A PRAWIE SETKA WYSTAWCÓW WSPANIALE SIĘ ZAPREZENTOWAŁA. 
ATRAKCJI NIE BRAKOWAŁO ,JAK  I WIELU WSPANIAŁYCH NAGRÓD UFUNDOWANYCH PRZEZ NASZYCH WYSTAWCÓW.
PRZEPIĘKNE POKAZY TAŃCA ZAPREZENTOWAŁO STUDIO TAŃCA TWIST A NIESAMOWITY POKAZ  SUKIEN ŚLUBNYCH I WIZYTOWYCH ZASERWOWAŁA NAM PROJEKTANTKA I PRODUCENTKA JOLA NIERODZIK.
NA IMPREZIE CELEBROWALIŚMY 20 URODZINY SALONU CYMBELINE PARIS ,KTÓRY TYM RAZEM UFUNDOWAŁ W NAGRODĘ PRZEPIĘKNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ
 
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE, XXII TARGI JUŻ 9 GRUDNIA, A NA RAZIE ZAPRASZAM DO GALERII ZDJĘĆ
https://www.youtube.com/watch?v=vseKxWa9ms4&feature=youtu.be

XX PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

ZAKOŃCZYŁA SIĘ OKRĄGŁA XX  EDYCJA NASZYCH TARGÓW. POGODA JAK NA GRUDZIEŃ BYŁA WRĘCZ PRZEPIĘKNA,A FREKWENCJA BYŁA NAJWYŻSZA W HISTORII. PONAD SETKA WYSTAWCÓW POSTARAŁA SIĘ O TO BY NA NASZEJ IMPREZIE NIE ZABRAKŁO DOSŁOWNIE NICZEGO CO POTRZEBNE JEST PRZY ORGANIZACJI ŚLUBU I WESELA.
PRZED LOKALEM ZAPREZENTOWAŁY SIĘ WSPANIAŁE POJAZDY ŚLUBNE A W KONKURSACH ROZLOSOWALIŚMY SETKI WARTOŚCIOWYCH NAGRÓD .
OBEJRZELIŚMY WSPANIAŁE POKAZY SUKIEN ŚLUBNYCH I WIECZOROWYCH NASZEJ TARGOWEJ DEBIUTANTKI PANI JOLANTY NIERODZIK - WZIĘTEJ PROJEKTANTKI MODY ŚLUBNEJ.
POSŁUCHALIŚMY WSPANIAŁYCH PRZEBOJÓW GRANYCH NA ŻYWO PRZEZ ZESPÓŁ SIDE OF BAND I POKOSZTOWALIŚMY WSPANIAŁYCH TORTÓW PRZYGOTOWANYCH PRZEZ NASZE CUKIERNIE I HOTEL TRIO
DZIĘKUJEMY GŁÓWNYM SPONSOROM - FIRMIE JAZ-BUD ,ATELIER ATHENA, SALONOWI CATHERINE ,INNOWACYJNEJ KOSMETOLOGII ZA WSPANIAŁE NAGRODY.
 DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UCZESTNICTWO I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE TARGI JUŻ 625 MARCA 2018 PONOWNIE DO BIAŁOSTOCKICH SPODKÓW
https://www.youtube.com/watch?v=4HShUNZr9K8&feature=youtu.be


XVII PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

XVII EDYCJA PODLASKICH TARGÓW ŚLUBNYCH PRZESZŁA DO HISTORII JAKO ,CO STWIERDZILI ZGODNIE WSZYSCY WYSTAWCY,JEDNA Z NAJLEPSZYCH WŚRÓD WSZYSTKICH DOTYCHCZASOWYCH
PRZEWINĘŁO SIĘ MNÓSTWO LUDZI ,A PRAWIE SETKA WYSTAWCÓW WSPANIALE SIĘ ZAPREZENTOWAŁA.
KLIMAT RESTAURACJI RECEPTURA PODNIÓSŁ JESZCZE BARDZIEJ PRESTIŻ IMPREZY.
ATRAKCJI NIE BRAKOWAŁO I WIELU WSPANIAŁYCH NAGRÓD UFUNDOWANYCH PRZEZ NASZYCH WYSTAWCÓW .
KTO NIE BYŁ NIECH ŻAŁUJE
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE, XVIII TARGI JUŻ W PIERWSZĄ NIEDZIELĘ GRUDNIA, A NA RAZIE ZAPRASZAM DO GALERII ZDJĘĆ  I OBEJRZENIA FILMU Z NASZEJ IMPREZY.
https://youtu.be/9o_51KbRMQ4

XIX PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

ZAKOŃCZYŁA SIĘ XIX EDYCJA NASZYCH TARGÓW. I TYM RAZEM ZARÓWNO WYSTAWCY JAK I KLIENCI NIE ZAWIEDLI . DZIĘKUJEMY SPONSOROM ,KTÓRYCH W TEJ EDYCJI BYŁO WYJĄTKOWO WIELU. WSPANIAŁA SUKNIA ŚLUBNA OD SALONU CATHERINE, PIERŚCIONEK Z BRYLANTAMI OD ATELIER ATHENA CZY 10.000ZŁ NA ZAKUP MIESZKANIA OD FIRMY JAZ-BUD TO TYLKO WISIENKI NA TORCIE !
DZIĘKUJEMY ZESPOŁOWI MARIALL ZA WSPANIAŁĄ OPRAWĘ MUZYCZNĄ I SZKOLE TAŃCA TWIST ZA PRZEPIĘKNE WYSTĘPY PAR TANECZNYCH. JEDNYM SŁOWEM DZIAŁO SIĘ :)
NA KOLEJNĄ ,TYM RAZEM OKRĄGŁĄ XX EDYCJĘ ZAPRASZAMY JUŻ 3 GRUDNIA PONOWNIE DO BIAŁOSTOCKICH SPODKÓW

XVI PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

XVI PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

XVI EDYCJA NASZEJ IMPREZY PRZESZŁA DO HISTORII. POGODA JAK NA GRUDZIEŃ WYJĄTKOWO DOPISAŁA. NIE ZAWIEDLI TEŻ KLIENCI . ROZDALIŚMY WIELE WSPANIAŁYCH NAGRÓD I  VOUCHERÓW  Z WIELKIMI RABATAMI NA PRODUKTY I USŁUGI NASZYCH WYSTAWCÓW. NA UWAGĘ ZASŁUGIWAŁO  STOISKO DIAMENTOWEGO ŚLUBU ,KTÓRE OTRZYMAŁO WYRÓŻNIENIE ZA NAJŁADNIEJSZĄ PREZENTACJĘ . OBEJRZELIŚMY WSPANIAŁE POKAZY SUKIEN ŚLUBNYCH (LA MARIEE,COUTURE), WYSTĄPIŁY GWIAZDY PODLASKIEJ SCENY MUZYCZNEJ, A NA DESER POCZAROWALIŚMY RAZEM Z ŁUKASZEM GRANTEM. JEDNYM SŁOWEM ATRAKCJI NIE BRAKOWAŁO. PRZYJEMNIE BYŁO POPATRZEĆ NA UŚMIECHNIĘTE TWARZE ZARÓWNO WYSTAWCÓW JAK I ODWIEDZAJĄCYCH. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ I RELACJI TV ,ORAZ NA KOLEJNĄ, XVII JUŻ EDYCJĘ PODLASKICH TARGÓW ŚLUBNYCH W NIEDZIELĘ 3 KWIETNIA 2016 PONOWNIE DO BIAŁOSTOCKICH SPODKÓW.
RELACJA TV:
https://www.youtube.com/watch?v=IYONIuzzaqM