Patroni:


XII PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

DOBIEGŁA KOŃCA XII JUŻ EDYCJA NASZEJ IMPREZY .MIMO ZIMOWEJ AURY SŁONECZKO I ODWIEDZAJĄCY DOPISALI.
JAK DO TEJ PORY BYŁA TO IMPREZA Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ ATRAKCJI. NIE ZDĄŻYLIŚMY NAWET WSZYSTKICH ZAPREZENTOWAĆ.(WSPANIAŁĄ SUKNIĘ UFUNDOWANĄ PRZEZ PANIĄ ELŻBIETĘ WIERZBICKĄ, WYLOSUJEMY NA WIOSNĘ)
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM ZA WSPANIAŁE NAGRODY : ATELIER ATHENA -PIERŚCIONEK Z BRYLANTAMI, RESTAURACJOM MALIBU I TITANIC ZA ZAPROSZENIA NA SYLWESTRA, OFICERSKI YACHT CLUB PACYFIC -WEEKENDOWE ZAPROSZENIA DO AUGUSTOWA, BOROWINOWY ZDRÓJ- POBYT W SPA, DOTYK SŁOŃCA KARNETY NA SOLARIUM, MAX DANCE - KARNETY DO SZKOŁY TAŃCA, MULTIFIT - KARNETY NA SIŁOWNIĘ I WSZYSTKIM POZOSTAŁYM FUNDATOROM.
POZDRAWIAMY STUDIO MODY ŚLUBNEJ KAPRYS ,KTÓRE OBCHODZIŁO NA NASZEJ IMPREZIE OKRĄGŁĄ 20 ROCZNICĘ ISTNIENIA I ZASERWOWAŁO WSZYSTKIM GOŚCIOM PRZEPYSZNY TORT.
MIELIŚMY TEŻ DODATKOWĄ IMPREZĘ PODCZAS NASZYCH TARGÓW, A MIANOWICIE RÓWNOLEGLE ODBYWAŁ SIĘ FESTIWAL BOMBKI ,GDZIE MOŻNA BYŁO WYLICYTOWAĆ BOMBKI ROBIONE PRZEZ CELEBRYTÓW NA RZECZ CHORYCH DZIECI ,PODOPIECZNYCH TĘCZOWEGO PRZEDSZKOLA. PODZIWIALIŚMY WSPANIAŁE KREACJE ŚLUBNE I WIECZOROWE PREZENTOWANE PRZEZ JASMINE STYLE I PRESTIGE MĘSKI. WYSTĄPILI FINALIŚCI TEGOROCZNEJ EDYCJI GOT TO DANCE -AKADEMIA TAŃCA SZAŁ. WSPANIALE ZAPREZENTOWAŁY SIĘ ZESPOŁY : PARK, JUNIOR, BRACIA LEWKOWSCY, TYTAN I PROSTO Z WARSZAWY ZESPÓŁ HEKTOR ,KTÓRY ZROBIŁ NA SCENIE PRAWDZIWĄ FURORĘ. PODSUMOWUJĄC DZIAŁO SIĘ BARDZO DUŻO I BYŁO NA CO POPATRZEĆ.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RELACJI TELEWIZYJNEJ I GALERII ZDJĘĆ Z NASZEJ IMPREZY.

Relacja XII PTŚ  http://youtu.be/cIR2ALtlLm0